Camilla már több, mint egy éve, hogy a Noé Állatotthon Alapítvány Cane Corso Fajtamentésének védence.
Történetére biztos sokan emlékeztek. Ő volt az, akit volt "gazdája" egy pici tákolmányba "felejtett" az udvaron, miután eladta a házat és elköltözött. Szerencsére az új lakó felfigyelt a sírására és azonnal segítséget kért.
Teljes története:
https://www.facebook.com/154601814438/posts/10158958197559439/Ezek után nem lepett meg minket, hogy az első pár napba senkivel se volt kedves, és a háta közepére se kívánt minket.
Azóta viszont rengeteget változott. Imádja és szomjazza az ember társaságát, a vele való foglalkozást. Folyamatosan szemmel tart minket, figyeli minden rezdülésünket.
A régi mindenre vadászós, rángatós séták mára odafigyeléssel és kontrollal igazi élmény sétákká váltak.
Viszont pár hete történt egy törés Camilla életében, amitől látjuk, hogy egyre szomorúbb.
Egyetlen barátját és kennel társát, akivel felkerülése óta együtt élt, örökbefogadták.❤️
És bár nekünk ez az igazi boldogság, Camillának most ez az igazi bánat és magány. Hétről hétre látjuk, ahogyan epekedve néz minden érdeklődőre, hátha valaki végre őt is haza viszi és örök társa lehet.
De sajnos az a valaki még mindig nem jött el érte.☹️
Szinte nincs olyan látogató aki ne állna meg a kennele előtt egy simogatásra, fotózásra (hiszen nem csak okos, de gyönyörű is), de maximum elviszi egy sétára és ennyi, ennél tovább idáig senkivel sem jutott.
Ő pedig minden szombat délután halk sírdogálással jelzi, hogy ez bizony ma sem sikerült.☹️
Nehéz róla elfogultság nélkül írunk, beszélnünk hiszen nagyon sokunk kedvence, de ha valaki kijön megismerkedni vele, az rögtön meg fogja érteni, hogy miért.
Nem kell mást tenni csak mélyen a szemébe nézni, és rögtön érezni fogod, hogy ő egyenesen a lelkedig lát. Hihetetlen érzés, higgyétek el.
Tehát ez a csodalány gazdit keres, de izibe!❤️
Imádná, ha valaki egyedüli szeme fénye lehetne, de nyugodt természetű, nagytestű kannal össze lehet szoktatni. Természetesen a nyugodt természet azt kell jelentse, hogy Camilla hercegnő lesz azonnal az uralkodó, és ezt nem lehet megkérdőjelezni.☺️
Érdeklődni Camilláról a fajtamentés elérhetőségein lehet: E-mail címünkön: canecorsomentes@noeallatotthon.hu vagy a +36 30 201-7798 telefonszámon
Telefonálj, írj, gyere és ismerd meg szombatonként! ❤️
Camilla adatlapja:
http://canecorsomentes.hu/index.php?pid=1&aid=309="http://www.noeallatotthon.hu/gallery/pics40/midi/camicoll.jpg" rel="lightbox" title="">

A Tetszik gomb eléréséhez sütik engedélyezése szükséges.