A jó idõ beköszöntével rengeteg szabadtéri program kerül megrendezésre szerte az országban.
A Noé Állatotthon is sok helyszínre hivatalos ilyenkor. Van olyan hétvége, hogy egyszerre több helyen kell megjelennünk, na ilyenkor próbálunk osztódni, hogy mindenhova jusson elég önkéntes, de persze a menhelyen is maradjanak akik ellátják a siserehadat.
Az elmúlt hétvégén jelen voltunk a Városligetben megrendezett Petfest-en, a Gesztenyés kertben a hegyvidéki napokon és meghívást kaptunk az idén elõször megrendezésre kerülõ kistarcsai kutyás családi napra is.
Kutyás programok, örzõ védõ, agility és fegyelmezõ gyakorlatok is bemutatásra kerültek. A gyerekeket bohóc szórakoztatta és több családi program is volt.



Ezen a rendezvényen a Noé Állatotthon képviseletében a Noé cane corso fajtamentés önkéntesei vettek részt.

Köszönjük a meghívást és az adományokat amiket kaptunk!!
A Tetszik gomb eléréséhez sütik engedélyezése szükséges.